Corda Patch Fiber Optic 2.0mm SX MM

Tuairisgeul goirid:

CORD PATCH FIBER OPTIC-MM (OM2, OM3, OM4)

Is e càball fibre optic a th’ ann an corda paiste a thathas a’ cleachdadh gus aon inneal a cheangal ri inneal eile airson seòladh chomharran.Mar as trice, tha 4 seòrsa ceanglaiche: FC/SC/LC/ST.. 2types ferrule: PC, UPC.

Tha FC a’ seasamh airson Fixed Connection.Tha e air a shuidheachadh le taigheadas baraille snàthaichte.Mar as trice bidh luchd-ceangail FC air an togail le còmhdach meatailt agus tha iad le nicil-plated.


Mion-fhiosrachadh toraidh

Bathar Tags

Is e càball fibre optic a th’ ann an corda paiste a thathas a’ cleachdadh gus aon inneal a cheangal ri inneal eile airson seòladh chomharran.Mar as trice, tha 4 seòrsa ceanglaiche: FC/SC/LC/ST .. 2types ferrule: PC, UPC,

Tha FC a’ seasamh airson Fixed Connection.Tha e air a shuidheachadh le taigheadas baraille snàthaichte.Mar as trice bidh luchd-ceangail FC air an togail le còmhdach meatailt agus tha iad le nicil-plated.

Luchd-ceangail FC…

Fiber Optic Patch cord09

Tha SC a’ seasamh airson Subscriber Connector - ceanglaiche stoidhle putadh/tarraing adhbhar coitcheann.Is e latches ceangail ceàrnagach, snap-a-steach a th’ ann le gluasad sìmplidh putadh-tarraing agus tha iuchair air.

Luchd-ceangail SC…

Fiber Optic Patch cord08

Is e càball fibre optic a th’ ann an sreang paiste LC a thathas a’ cleachdadh gus aon inneal a cheangal ri inneal eile airson seòladh chomharran.Tha LC a’ seasamh airson Lucent Connector.Is e ceanglaiche fibre optic cruth-factar beag a th’ ann, leth meud an SC.

Luchd-ceangail LC…

Fiber Optic Patch cord00

Tha ST a’ seasamh airson Straight Tip - ceanglaiche stoidhle bayonet fuasglaidh sgiobalta.Tha luchd-ceangail ST siolandair le ceangal glas toinneamh.Tha iad nan seòrsaichean putadh a-steach agus toinneamh

Luchd-ceangail ST…

Fiber Optic Patch cord010

Tha PC a’ seasamh airson Fios Corporra.Leis a’ cho-cheangail PC, bidh an dà snàithleach a’ coinneachadh mar a tha iad leis a’ cheangail chòmhnard, ach tha na h-aghaidhean deiridh air an lìomhadh gus a bhith beagan lùbte no spherical.Bidh seo a’ cuir às don bheàrn èadhair agus a’ toirt air na freumhagan a dhol an conaltradh

Fiber Optic Patch cord011

Tha UPC a’ seasamh airson Ultra Physical Contact.Tha snasadh leudaichte air na h-aghaidhean deiridh airson crìoch uachdar nas fheàrr.Bidh na ceanglaichean sin gu tric air an cleachdadh ann an siostaman didseatach, CATV, agus fòn.

Fiber Optic Patch cord012

Feartan

A 'cumail ri IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005, àbhaisteach

Call cuir a-steach ìosal, call tilleadh àrd

Ceangal dlùth àrd, furasta obrachadh

Àrd creideas agus seasmhachd

Math ann an ath-aithris agus comas iomlaid

Iarrtas

Uidheam deuchainn

FTTX+LAN

Optical fibre CATV

Optical siostam conaltraidh

Tele-chonaltradh

Sònrachadh

1. Sònrachadh càball teann-buffered
Sealladh pròifil:

1.Tight-buffered Cable Specification

2. Fiber Parameter

EILE PARAMAID
Seòrsa fibre OM1OM2, OM3, OM4
Trast-thomhas bunaiteach 50+ 2.5
Neo-chiorclachd bunaiteach <=5.0 %
Trast-thomhas còmhdach 125.0+1.0um
Cladding Neo-chearcallach <=1.0 %
Trast-thomhas còmhdach 245+7
Mearachd concentricity còmhdach-blàthachaidh <=12.0um
Còmhdach Neo-chiorclachd <=6.0um
Mearachd dùmhlachd-chòmhdaich bunaiteach <=1.0um
Lughdachadh 850 nm <=2.3
1300 nm <=0.6
Fosgladh àireamhach (NA) 0.200+ 0.015
Ceum (a 'ciallachadh gu tomhas dà-thaobhach) <=0.10 dB
Neo-riaghailteachdanThar fad fiber agus neo-sheasmhachd puing <=0.10 dB
Co-èifeachd backscatter eadar-dhealaichte (tomhas dà-thaobhach) <=0.08 db/km
Bandwidth OFL(MHz.km)   OM2 OM3 OM4
850 nm >=700 >=1500 >=3500
1300 nm >=500 >=500 >=500
Bandwidth modal èifeachdach @ 850nm (MHz.km) >=950 >=2000 >=4700
Astar taic tagraidh air adhart OM2 OM3 OM4
10 Gigabit Ethernet SX 850nm (m) 150 300 550
Gigabit Ethernet SX 850nm (m) 750 1000 1100
Gigabit Ethernet LX 1300nm (m) 600 600 600
40 & 100 Gigabit Ethernet 850nm (m)   100 150

3. Paramadairean càball

EILE PARAMAID
Càball a-muigh Trast-thomhas a-muigh 0.9/2.0/3.0mm roghainneil
Stuth PVC
Dath Orains
Càball a-staigh Trast-thomhas a-muigh Bufair teann 0.9mm
Stuth PVC
Dath Geal (SX) Geal & Orains(DX)
Resistance Sìmplidh 100N
Duplex 200N
Amannan dhrogaichean 500
Teòthachd obrachaidh -20~+60
Teòthachd stòraidh -20~+60

4. Sònrachadh Connector

EILE PARAMAID
Seòrsa ceangail LC/UPC, SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC.Roghainneil
Modh fiber  OM2, OM3, OM4
Wavelength obrachaidh 850, 1300 nm
Dèan deuchainn air tonn-tonn 850, 1300 nm
Call cuir a-steach <=0.2db
Caillte Tilleadh >=35db
Ath-aithris <=0.1
Eadar-mhalairteach <=0.2dB
Seasmhachd <=0.2dB
Faid Fibre 1m, 2m….. fad sam bith roghainneil.
Fad agus fulangas 10 cm
Teòthachd Obrachaidh -40C ~ +85C
Teòthachd stòraidh -40C ~ +85C

5. Ìomhaigh airson iomradh

1.Tight-buffered Cable Specification1


  • Roimhe:
  • Air adhart:

  • Sgrìobh do theachdaireachd an seo agus cuir thugainn e