Geansaidh FTTA-PDLC-DLC sreang Patch Fiber Outdoor

Tuairisgeul goirid:

Deagh fheartan meacanaigeach agus àrainneachd;

Bidh feartan lasair-lasair a’ coinneachadh ri riatanasan inbhean iomchaidh;

Tha feartan meacanaigeach seacaid a 'coinneachadh ri riatanasan inbhean iomchaidh;

Soft, sùbailte, uisge air a bhacadh, resistant UV, furasta a chuir sìos agus a splice, agus le comas mòr sgaoileadh dàta;

Coinnich ri diofar riatanasan margaidh agus teachdaichean.


Mion-fhiosrachadh toraidh

Bathar Tags

Co-chruinneachadh càball optigeach, PDLC/DLC, GYFJH, 2B.3.SM 2Core.A-muigh

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord8

Sònrachadh

1. Càball GYFJH
1.1 Structar:

1.GYFJH Cable

1.2 Iarrtas
Air a chleachdadh sa mhòr-chuid ann an càballan còmhnard is inghearach stèisean bonn

1.3 Feartan
Deagh fheartan meacanaigeach agus àrainneachd;
Bidh feartan lasair-lasair a’ coinneachadh ri riatanasan inbhean iomchaidh;
Tha feartan meacanaigeach seacaid a 'coinneachadh ri riatanasan inbhean iomchaidh;
Soft, sùbailte, uisge air a bhacadh, resistant UV, furasta a chuir sìos agus a splice, agus le comas mòr sgaoileadh dàta;
Coinnich ri diofar riatanasan margaidh agus teachdaichean.

1.4 Paramadairean càball

Cunnt Fibre Meud càball
mm
Cuideam càball
kg/km
Teanntachd
N
Crùisg
N/100mm
Min.Radius lùb
mm
Raon Teòthachd
 
Fad-ùine Teirm goirid Fad-ùine Teirm goirid fiùghantach Statach
2 7.0 42.3 200 400 1100 2200 20d 10d -30-+70
Nota: 1. Faodaidh na luachan uile sa chlàr, a tha airson fiosrachadh a-mhàin, atharrachadh gun rabhadh;
2. Tha an tomhas càball agus an cuideam fo ùmhlachd a 'chàball simplex de 2.0 trast-thomhas a-muigh;
3. Is e D trast-thomhas a-muigh a 'chàball cruinn;

2. Aon snàithleach modh singilte

1.Tight-buffered Cable Specification

Aonad Sònrachadh
Lughdachadh dB/km 1310nm≤0.4
1550nm≤0.3
Sgaoileadh Ps/nm.km 1285~1330nm≤3.5
1550nm≤18.0
Tonn sgaoilidh neoni Nm 1300-1324
Bruthach sgaoilidh neoni Ps/nm.km ≤0.095
Fiber cutoff wavelength Nm ≤1260
Trast-thomhas achadh modh Um 9.2±0.5
Concentricity achadh modh Um <=0.8
Trast-thomhas còmhdach um 125±1.0
Neo-chiallachd còmhdachadh % ≤1.0
Mearachd co-chòmhdaich / còmhdachadh dùmhlachd Um ≤12.5
Trast-thomhas còmhdach um 245±10
lùbadh, eisimeileachd air a bhrosnachadh le lagachadh 1550nm, 1 tionndadh, 32mm trast-thomhas 100rums, 60mm trast-thomhas ≤0.5 db
Deuchainn dearbhaidh kpsi ≥100

3. Sònrachadh Connector

EILE PARAMAID
Seòrsa ceangail PDLC-LC/UPC
Call cuir a-steach <=0.3db
Caillte Tilleadh >=50db
IP ìre IP67
Wavelength obrachaidh 1310 nm, 1550 nm
Dèan deuchainn air tonn-tonn 1310 nm, 1550 nm
Ath-aithris <=0.1
Eadar-mhalairteach <=0.2dB
Seasmhachd <=0.2dB
Faid Fibre 1m, 2m….. fad sam bith roghainneil.
Fad agus fulangas 10 cm
Teòthachd Obrachaidh -40C ~ +85C
Teòthachd stòraidh -40C ~ +85C

4. Ìomhaighean de na stuthan

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord11
FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord10

5. Dealbhan iomraidh

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord13

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord12


  • Roimhe:
  • Air adhart:

  • Sgrìobh do theachdaireachd an seo agus cuir thugainn e