Corda Patch Fibre a-staigh

  • 2.0mm SX MM Fiber Optic Patch cord

    Corda Patch Fiber Optic 2.0mm SX MM

    CORD PATCH FIBER OPTIC-MM (OM2, OM3, OM4)

    Is e càball fibre optic a th’ ann an corda paiste a thathas a’ cleachdadh gus aon inneal a cheangal ri inneal eile airson seòladh chomharran.Mar as trice, tha 4 seòrsa ceanglaiche: FC/SC/LC/ST.. 2types ferrule: PC, UPC.

    Tha FC a’ seasamh airson Fixed Connection.Tha e air a shuidheachadh le taigheadas baraille snàthaichte.Mar as trice bidh luchd-ceangail FC air an togail le còmhdach meatailt agus tha iad le nicil-plated.

  • 3.0mm G652D Fiber Optic Patch cord

    Corda Patch Fiber Optic 3.0mm G652D

    Is e càball fibre optic a th’ ann an corda paiste a thathas a’ cleachdadh gus aon inneal a cheangal ri inneal eile airson seòladh chomharran.Mar as trice, tha 4 seòrsa ceanglaiche: FC/SC/LC/ST .. 3types ferrule: PC, UPC, APC…

    Tha FC a’ seasamh airson Fixed Connection.Tha e air a shuidheachadh le taigheadas baraille snàthaichte.Mar as trice bidh luchd-ceangail FC air an togail le còmhdach meatailt agus tha iad le nicil-plated.